IT konzultant / junior programátor - vhodné i pro absolventy

DataExpert s.r.o.

Společnost se zabývá komplexními dodávkami služeb v oblasti IS/IT technologií. K hlavním oblastem činnosti patří dodávky a implementace podnikového IS Helios Orange. Poskytujeme služby od návrhu rozsahu licence, přes samotnou implementaci až po školení, pravidelné konzultace, hotline, atd. Druhou stěžejní oblastí jsou projekty využívající technologii RFID čipové identifikace různých komodit.

Místo práce (okres): Plzeň

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek

Náplň práce:
Hledáme člověka, který bude schopen promluvit si se zákazníkem o jeho potřebách v oblasti IT, navrhnout pro něj optimální řešení, a zároveň toto řešení vyvinout a podílet se na jeho testování a implementaci.

Pozice je vhodná i pro absolventy, v případě studentů je možná i spolupráce formou DPP/DPČ.

Požadujeme:
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT nebo příbuzných oborů - vhodné i pro absolventy
• znalost C#, Javy, PHP, případně jiného objektově orientovaného jazyka
• znalost jazyka SQL a administrace databází
• schopnost rychle se učit, samostatně řešit problémy a hledat optimální řešení pro klienta
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Výhodou je, pokud:
• máte zkušenosti s Delphi
• máte zkušenosti s administrací Windows serverů
• máte alespoň základní přehled o ekonomice podniku

Nabízíme:
Co vám můžeme nabídnout:
• zajímavou práci na rozmanitých projektech (desktopové, webové i mobilní aplikace, využití RFID technologie)
• dovolenou navíc
• pružnou pracovní dobu
• příspěvek na stravování
• notebook, služební telefon
• odpovídající nástupní plat podle praxe
• možnost přicházet s vlastními nápady a navrhovat změny

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost DataExpert s.r.o.

Místo práce: Plzeň

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis v RUČNĚ psané formě i ve formátu DOCX / PDF s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: dataexpert@dataexpert.cz.