Na JobSystem je registrováno 71741 uchazečů a vystaveno 3223 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


Asistent / asistentka auditora - samostatný / samostatná účetní

Asistent / asistentka auditora - samostatný / samostatná účetní


Místo práce (okres): Brno

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Požadujeme:
Výhodou bude, pokud budete umět
Minimální dosažené vzdělání: bakalářské, výhodou znalost práce s účetními systémy a znalost cizího jazyka (angličtina x němčina).

Nabízíme:
Co vám můžeme nabídnout
Nabízíme práci v zavedené společnosti, která působí na trhu již od roku 1992, tedy více jak 28 let. Jsme malou společností, která zastává v rámci své činnosti solidní a svých charakterem přátelský přístup ke svým kolegům a kolegyním. Nabízíme 13. a 14. plat, příspěvek na stravování a rehabilitační péči. Dále nabízíme možnost kariérního postupu a dalšího vzdělávání.

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
H Z Brno, s.r.o. je zavedená auditorská společnost, která působí na trhu již od roku 1992, tedy více jak 28 let.

Naše auditorská společnost hledá do svého týmu spolehlivou asistentku(a) auditora-samostatnou(ého) účetní(ho). Nástup možný po dohodě. Své CV zasílejte emailem k rukám jednatele naší společnosti na adresu uvedenou v kontaktu.

Místo práce: Brno - Žabovřesky

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz a nebo volejte: Zdeněk Řeřucha - 603 243 786.

Platnost inzerátu končí 26. 7. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí