Nový uchazeč

Elektromechanik - Praha

SET – MONT s.r.o.

Firma se specializuje na dodávky a instalace slaboproudých systémů a datových sítí. Na trhu je od roku 2001.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• instalace systémů elektronického zabezpečení (EZS)
• elektrické požární signalizace (EPS)
• kamerových systémů (CCTV)
• přístupových systémů a domovní komunikace (ACS), PC sítí apod.

Požadujeme:
• vzdělání nebo praxe v oboru elektro
• ŘP skupiny B

Nabízíme:
Práce v dobrém kolektivu, školení a zvyšování kvalifikace, firemní vůz, firemní mobil, volné víkendy, pevná pracovní doba.

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SET - MONT s.r.o., firma specializující se na dodávky a instalace slaboproudých systémů a datových sítí od roku 2001.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: prace@set-mont.cz.

Platnost inzerátu končí 18. 7. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.