Nový uchazeč

Databázový specialista Junior

DIGIS, spol. s r.o.

Česká IT společnost se zaměřením na úplná řešení GIS a distribuce, prodej a autorizovaný servis velkoformátových skenovacích technologií. Společnost působí na trhu od roku 1991.

Místo práce (okres): Ostrava

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• návrhy databázovych struktur
• převody dat mezi databázovými systémy a importy dat z různých zdrojů
• správa a opravy databázových systémů
• zajišťuje bezpečnost dat a jejich zálohování
• instalace systému, aktualizace na novější verze
• práce v malém vývojářském týmu

Požadujeme:
• vzdělání minimálně SŠ
• praxe 3 roky
• obecná orientace v informačních technologiích
• orientace v oblasti GIS a geoinformatiky
• základní orientace ve správě MSSQL, ORACLE, PostgreSQL
• znalost a zkušenost s relačními databázemi
• dobrá znalost SQL, analytické myšlení
• trestní bezúhonnost, profesní kreativitu, spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce, pečlivost, systematičnost, snaha zdokonalovat se
• alespoň základní znalost AJ, schopnost číst odborné texty
• řidičský průkaz sk. B
Výhodou je:
• orientace v prostředí ESRI produktů
• orientace v prostředí Postgis a Geoserver

Nabízíme:
• práci na HPP
• vyspělou firemní kulturu společnosti založenou na osobní zodpovědnosti jednotlivce, která přispívá k celkové týmové úrovni společnosti
• kulturní a příjemné pracovní prostředí s vysokou mírou zabezpečení prostor a nevšedním zázemím
• nekuřácká budova s denním bufetem, šatnou, kolárnou, klimatizací a hygienickým zázemím
• dopravní dostupnost všeho druhu
• potřebné pracovní prostředky jsou samozřejmostí (PC, mobily, OOPP, služební auta)
• plán vzdělávání, investic
• firemní angličtina dle úrovně zaměstnance v prostorách firmy
• týden vánoční celofiremní dovolené navíc
• karty Sodexo
• odměňování bude sděleno osobně při pohovoru

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je DIGIS, spol. s.r.o., česká IT společnost se zaměřením na úplná řešení GIS a distribuce, prodej a autorizovaný servis velkoformátových skenovacích technologií. Společnost působí 29 let na trhu, velikostně do 35 zaměstnanců.

Více informací o společnosti naleznete na www.digis.cz.

Místo práce: Moravskoslezský kraj - Ostrava

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 14. 6. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.