Nový uchazeč

Fakturant / fakturantka

ALMEA s.r.o.

Společnost patří mezi největší zpracovatele a producenty lesní štěpky, kulatiny a pilařských odpadů v České republice.

Místo práce (okres): Příbram

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• zpracování a evidence přijatých a vydaných faktur
• inventarizace zásob
• správa skladového hospodářství
• práce s programem BYZNYS a interním programem EXPEDICE
• příprava podkladů pro další zpracování

Požadujeme:
• SŠ vzdělání ukončené maturitou
• znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
• oceníme minimálně dvouletou praxi
• příjemné a profesionální vystupování
• zodpovědnost, iniciativu, flexibilitu, samostatnost, spolehlivost
• aktivní přístup a ochotu učit se
• ŘP skupiny B - aktivní řidič
Výhodou:
• znalost účetních standardů a programu BYZNYS
• NJ či AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:
• práce na plný pracovní úvazek HPP
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• příjemné pracovní prostředí v sídle firmy v Počaplech, okr. Příbram
• zajímavé pracovní ohodnocení
• mobilní telefon s daty

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ALMEA s.r.o. patřící mezi největší zpracovatele a producenty lesní štěpky, kulatiny a pilařských odpadů v České republice.

Místo práce: Počaply - okres Příbram

Termín nástupu: možný ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: prace@almea-biomasa.cz nebo mob. číslo 702 294 510.

Platnost inzerátu končí 7. 6. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.