Nový uchazeč

Mzdová účetní / personalistka - Praha

Národní památkový ústav

Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze spravující památkové objekty na území Středočeského, Ústeckého a Karlovarského kraje se sídlem Sabinova 373/5, Praha 3.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• zpracování mezd zaměstnanců
• veškerá další agenda spojená se zpracováním mezd – sociální zabezpečení, ELDP, nemocenské dávky, zdravotní pojištění, roční zúčtování daní, vyúčtování pro FÚ atd.
• agenda spojená s pracovními úrazy
• srážky zaměstnanců – stravenky, telefony apod.
• agenda exekucí, insolvence
• agenda DPČ a DPP
• po zkušební době bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky

Požadujeme:
• min. úplné SŠ vzdělání - vhodné pro absolventy SŠ/VŠ, ženy po rodičovské dovolené
• znalost mzdového systému VEMA výhodou
• praxi na obdobné pozici výhodou
• znalost MS Office, zejména MS Excel

Nabízíme:
• finanční ohodnocení v rozsahu 23 000 až 30 000 dle roků praxe
• možnost práce na zkrácený úvazek
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze.

Místo práce: Praha 3 - Sabinova 5

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: pospisilova.zdenka@npu.cz

Platnost inzerátu končí 5. 4. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.