Nový uchazeč

Autoelektrikář - Klecany

Volvo Group Czech Republic, s.r.o.

Společnost je jedním z předních světových výrobců kamionů, autobusů, stavebních strojů, námořních a průmyslových motorů. Poskytuje kompletní prodej a servis produktů včetně doplňkových služeb.

Místo práce (okres): Praha-východ

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
Diagnostika, seřizování a opravy elektrických a elektronických systémů nákladních vozidel.

Požadujeme:
• ŘP skupiny C výhodou
• znalost oboru nákladních vozidel/autobusů a praxe v autorizovaném servisu výhodou
• základní znalost práce na PC výhodou
• samostatnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost a svědomitý přístup k práci

Nabízíme:
• motivační finanční ohodnocení
• široký balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní/životní pojištění, Multi Sport karta, Cafeteria systém a další
• možnost profesního růstu v rámci společnosti v dané oblasti
• práce v příjemném prostředí s moderní technologií
• zázemí silné mezinárodní společnosti
• stabilní a přátelský kolektiv

Termín nástupu: Dle dohody

Místo práce: Klecany, Praha-východ

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 29. 2. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!