Asistent / asistentka ředitele a ekonomického oddělení - Praha - Žižkov

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
Budete úzce spolupracovat s vedením naší společnosti.

• zodpovědnost za asistentské práce (objednávky, vedení firemní administrativy, péče o návštěvy atd.),
• evidence prvotních účetních dokladů a korespondence
• kontakt s obchodními partnery
• vedení pokladny
• příprava podkladů pro externí účetní
• ukládání listin a vedení archivní evidence a spisové služby

Požadujeme:
• minimálně SŠ vzděláním
• praxe na obdobné pracovní pozici velkou výhodou
• uživatelskou znalost práce s PC (Microsoft Office, základy Excel)

Výhodou bude, pokud jste člověk samostatný a máte dobré organizační schopnosti, jste systematický/á, flexibilní, důsledný/á, spolehlivý/á, pečlivý/á a ochotný/á učit se novým věcem. Pokud jste získal/a zkušenosti v oblasti zpracovávání veřejných zakázek, máte velmi významné plus.

Nabízíme:
• práci na HPP
• práci se skvělými lidmi, kteří Vám budou vděční za servis, který jim budete poskytovat
• zázemí stabilní společnosti v Praze
• čtyři týdny dovolené
• bonusy/prémie
• stravenky
• mobilní telefon
• mzdové ohodnocení na základě Vašeho vzdělání a praxe

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost INZET, s.r.o.

Místo práce: Koněvova 1944/238, Praha - Žižkov

Termín nástupu: konec ledna 2020

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 7. 2. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!