Nový uchazeč

Disponent/ka kamionóvé přepravy

BIRKE SPEDITION s.r.o.

Místo práce (okres): Pardubice

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.11.2019

Jste zapálený/á pro práci v dopravě a logistice?
Baví vás komunikace s lidmi, máte drive, smysl pro humor a optimismus na rozdávání?
Umíte organizovat práci řidičů nákladních vozidel s cílem minimalizovat prostoje?
Máte selský rozum, umíte si spočítat 1+1 a \"hrát\" si s optimalizací jízd?
Orientujete se v mapě České republiky, případně i ostatních sousedních EU států?
Chcete pracovat v příjemném týmu a navíc mít šéfa, který umí ocenit úspěch?
Potom jste to právě VY, koho hledáme.
Náplň práce:
o organizace vytížení vozidel a práce řidičů nákladních vozidel (celovozy 24t),
o spediční a administrativní činnost,
o komunikace se zákazníky a dopravci.

Požadujeme:
o min. SŠ vzdělání,
o základní znalost angličtiny, polštiny výhodou,
o zkušenosti na pozici dispečera min. 1 rok,
o dobrá znalost práce na PC, RaalTrans, příp. Trans EU
o výborné komunikační a organizační dovednosti, administrativní pečlivost.

Nabízíme:
o zázemí stabilní české společnosti fungující od r. 2013,
o práci na hlavní pracovní poměr,
o stravenky,
o možnost nástupu ihned či dohodou,
o místo pracoviště: Holice u Pardubic.
První kontakt e-mailem.