Nový uchazeč

Autolakýrník - Praha

AUTOAVANT DRUŽSTVO

Zavedený dealer vozů Renault a Dacia v České Republice. Stabilní společnost, dlouholetá tradice v prodeji a servisu vozů Renault a Dacia.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
Lakýrnické práce při opravě osobních a užitkových vozidel.

Požadujeme:
• vzdělání v oboru autoopravárenství – lakýrnické práce
• řidičský průkaz skupiny B
• předchozí praxe výhodou
• uctivý a férový přístup ke klientovi, zaměstnavateli i kolektivu
• ochotu a zájem učit se nové věci
• čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
• stabilní zázemí tradiční firmy fungující na poli automobilového průmyslu přes 20 let
• odpovídající finanční ohodnocení
• přátelský a stabilní kolektiv
• férový přístup zaměstnavatele
• možnost profesního růstu

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je AUTOAVANT DRUŽSTVO, autorizovaný prodejce a servis vozů Renault a Dacia.

Místo práce: Praha 8

Termín nástupu: dle dohody

Zaujala Vás vypsaná pozice a máte pocit, že byste právě Vy mohl/mohla být posilou našeho týmu? Tak neváhejte a kontaktujte nás. Kontakt: Hynek Vácha, tel.: 286 001 114.

Životopisy zasílejte na adresu: egrundova@jobsystem.cz

Do předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.

Platnost inzerátu končí 4. 1. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte