Nový uchazeč

FAKTURANT/KA, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

POLANSKÝCH, s.r.o.

Místo práce (okres): Písek

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 30.09.2019

Náplň práce: příjem a zpracování objednávek, vystavování faktur (není potřeba znalost účetnictví), související administrativa
Požadavky:
-samostatnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost
-organizační a komunikační schopnosti
-znalost nástrojů MS Office (Word, Excel)
-životopis
Nabídka:
-dvousměnný provoz PO až PÁ 6:00-14:30,13:30-22:00 hod
-příspěvek na životní pojištění, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15. v měsíci
-zázemí české rodinné společnosti
-nástup možný ihned
První kontakt: p. Polanský Roman, 736 521 151, polansky@polanskych.cz PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU SI DOMLUVIT SCHŮZKU.