Nový uchazeč

Hlavní inženýr projektu

Design 4 – projekty staveb, s.r.o.

Design 4 – projekty staveb, s.r.o., společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou staveb.

Místo práce (okres): Semily

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
Dohled nad zpracováním a zpracovávání jednotlivých stupňů projektové dokumentace a provádění inženýrské činností
• převzetí zadání zakázky od jednatele společnosti, projednávání s investorem
• vedení týmu projektantů interních a externích
• zpracovávání jednotlivých stupňů projektových dokumentací, zpracovávání investičních záměrů, srovnávacích studií a studií.
• odpovědnost za odevzdání zakázky

Požadujeme:
• VŠ stavebního zaměření (Autorizovaný inženýr pro pozemní stavby výhodou), nebo VŠ architektura (Autorizovaný architekt výhodou)
• znalost kreslícího programu AutoCAD, nebo obdobného
• řidičský průkaz skupiny B
• aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost, schopnost týmové práce

Nabízíme:
• zajímavou práci při řešení významných staveb
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• možnost profesního růstu s dlouhodobou perspektivou
• smluvní mzdu, benefity
• možnost bydlení ve služebním bytu

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou Design 4 – projekty staveb, s.r.o.

Místo práce: Turnov - okres Semily

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: lechovsky@design4.cz

Platnost inzerátu končí 19. 12. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.