Nový uchazeč

Asistentka obchodního oddělení - Praha

Flexio a.s.

Flexio a.s.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• administrativa v rámci obchodního oddělení (fakturace, logistika, doprava)
• zajištění každodenního plynulého chodu kanceláře
• komunikace se zákazníky
• vedení a aktualizace záznamů, prohlášení, reportů apod.

Požadujeme:
• SŠ vzdělání - obchodní/ekonomický směr výhodou
• práce na PC (Word, Excel)
• zodpovědnost a proaktivní přístup
• dobré komunikační a organizační dovednosti
• zájem vzdělávat se a učit se novým věcem
• schopnost samostatně řešit různé situace

Nabízíme:
• práci na HPP - doba neurčitá
• zajímavou práci v obchodní společnosti
• možnost seberealizace a budoucího profesního růstu
• práci v mladém, neformálním, kolektivu
• zajímavé platové ohodnocení

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je obchodní společnost Flexio a.s. se zaměřením na IT produkty a příslušenství.

Místo práce: Praha 4

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 15. 12. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.