Administrativní pracovník / pracovnice produktového oddělení

BORGY CZ, a.s.

Distribuční firma v oblasti spotřební elektroniky s mezinárodní působností.

Místo práce (okres): Praha-východ

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• podporovat tým produktových manažerů a to administrativně i organizačně
• pracovat s interním systémem (zalistování výrobků, vedení databáze výrobků a její pravidelná aktualizace)
• spravovat agendu zavádění produktů do prodeje (štítky, manuály, jazykové mutace, obrázky), koordinace procesu s expedicí a obchodním týmem
• spravovat agendu promo materiálů (obrázky, letáky, katalogy, videa, jazykové mutace)
• zpracovávat tabulky, reporty, prezentace, podklady pro jednání
• připravovat vše nezbytné na návštěvy dodavatelů či interní meetingy
• komunikovat s dodavateli (včetně zahraničních)
• organizovat zahraniční cesty produktových manažerů
• spolupracovat i s ostatními odděleními uvnitř firmy

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• znalost AJ - min. úroveň B1 - podmínkou
• dobrá znalost MS Excel, MS Word a MS PowerPoint
• týmovost - chuť přispět k dalšímu růstu
• motivaci a odhodlání pracovat na sobě
• samostatnost - nedílnou část tvé práce bude tvořit administrativa

Nabízíme:
• práci na plný úvazek - doba neurčitá
• práci v perspektivní, dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností
• odpovídající finanční ohodnocení
• balíček firemních benefitů: sleva na firemní výrobky, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávací kurzy

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je distribuční společnost BORGY CZ, a.s. v oblasti spotřební elektroniky s mezinárodní působností.

Místo práce: Zápy (Brandýs nad Labem) - okres Praha-východ

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 11. 12. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.