Nový uchazeč

Content & Social Media Specialist

PIXMAN s.r.o.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 04.09.2019

Kontakt: Tomáš Míka, tel.: 608 220 231, e-mail: tomas@pixman.cz
MVP: Jankovcova č.p. 1037/49 - Holešovice

Náplň práce:

Content Specialist / Správa webového obsahu - hledáme kolegyni/kolegu do týmu, který bude mít na starosti obsah webových stránek našich klientů převážně v oblasti kosmetiky v jazycích CZ / SK / HU. Jedná se o administrativní práci, u které je třeba pečlivost, zodpovědnost a dobrá organizace své vlastní práce.

Požadavky:
Plynulá maďarština (rodilý mluvčí), angličtina na úrovni komunikace, čeština na úrovni porozumění.
Zkušenosti v oblasti content managementu nebo marketingu
Pozitivní přístup k PC (uživatelsky), zájem o učení se nových věcí

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, školení, rychlý kariérní růst, občerstvení na pracovišti, firemní akce, možnost částečného home office, zvláštní prémie, občerstvení na pracovišti, vzdělávání, firemní akce