Nový uchazeč

DĚLNÍK PRO PĚSTEBNÍ ČINNOST - PLANTÁŽ VÁNOČNÍCH STROMKŮ

Wotan Forest, a.s.

Místo práce (okres): Třebíč

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 02.09.2019

Požadujeme: Samostatného zaměstnance schopného organizace a řízení práce kolektivu pracovníků, i manuální práce na plantáži vánočních stromků, pečlivost, flexibilitu

Náplň práce: Práce je vhodná pro jednotlivce (i pro důchodce), který je ochotný pracovat převážně sám a manuálně (tvarování stromků, vyžínání, vyřezávání), v období zvýšené aktivity bude řídit kolektiv pracovníků sousedního střediska, kteří mu budou podřízeni

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění

Mzda dle zkušeností.

První kontakt e-mailem.