Nový uchazeč

DISPEČER

MOTOR JIKOV Fostron a.s.

DISPEČER

Místo práce (okres): České Budějovice

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 04.10.2019

Náplň práce: zadávání dat do informačního systému; vystavování objednávek; aktualizace nastavení v informačním systému; tisk průvodek a kompletace s výkresovou dokumentací včetně archivace
Požadujeme: středoškolské vzdělání, nebo praxe v podobné činnosti; praxe výhodou; znalost práce na PC; řidičský průkaz sk. \"B\"
Nabízíme: práci na moderních strojích a zařízeních; práci se špičkovým výpočetním systémem;
dobré platové podmínky včetně systému odměn; možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené; odměny za pracovní věrnost firmě;
příspěvek na penzijní připojištění; sociální výpomoc v mimořádných životních situacích;
odměna za plné využívání fondu pracovní doby; příspěvek na závodní stravování
Kontakt: e-mailem nebo telefonicky