Nový uchazeč

ASISTENT / ASISTENTKA PRODEJE

Fa RENE a.s.

Místo práce (okres): Hradec Králové

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.11.2019

ASISTENT / ASISTENTKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: Vedení agendy prodeje, příprava smluv a předávacích protokolů, podklady na porady prodeje, fakturace vozidel, tvorba zálohových faktur, ŘP sk. B
- Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru s maturitou /Obchodní akademie či SEŠ/, částečná znalost fakturace a DPH, psaní všemi deseti, komunikativní dovednosti, flexibilita, odolnost vůči psychické zátěži, vynikající práce s PC, organizační schopnosti, příjemné vystupování
- Nabízíme: příspěvek na stravování a další
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem na adresu: bittnerova@farene.cz (pí. Bittnerová)