Nový uchazeč

Obalový specialista

BONAVITA, spol. s.r.o.

Přední český výrobce snídaňových cereálií a racionální výživy.

Místo práce (okres): Praha-východ

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• zpracovávání a aktualizace stávajících obalových listů výrobků Bonavita
• příprava etiket k tisku, ukládání do systému
• kontrola přejímky obalových materiálů
• navrhování řešení balení výrobků
• zadávání údajů o balení jednotlivých výrobků do systému Fofrs

Požadujeme:
• SŠ potravinářského nebo chemického nebo zemědělského směru
• znalost práce na PC
• rozhodnost, komunikativnost
• smysl pro estetiku, prostorová představivost

Nabízíme:
• zaměstnání na HPP
• zázemí stabilní společnosti
• výuka anglického jazyka
• dotované stravování
• sleva na nákup výrobků společnosti
• odměna za doporučení nového zaměstnance

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost BONAVITA, spol. s.r.o., přední český výrobce snídaňových cereálií a racionální výživy.

Místo práce: BONAVITA, spol. s r.o., Hlavní 32, 251 63 Kunice - Vidovice - okres Praha-východ

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz, vedoucí oddělení: Nelly Procházková, tel. 777 732 522.

Platnost inzerátu končí 25. 11. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.