Nový uchazeč

Hlavní účetní - Vratimov

MG Odra Gas, spol. s r. o.

Česko-německý výrobce technických plynů se sídlem ve Vratimově.

Místo práce (okres): Ostrava

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• kompletní vedení účetnictví dle českých a mezinárodních účetních standardů
• příprava a zpracování měsíčních, ročních závěrek
• zpracování měsíčního reportingu mateřské společnosti
• zpracování Výroční zprávy
• organizace a zpracování inventarizací majetku
• tvorba vnitřních předpisů
• zpracování DPH, kontrolního hlášení, intrastatu, příp. ostatních daní
• příprava podkladů pro audit, komunikace a součinnost s auditory
• zpracování statistických výkazů
• spolupráce při sestavování ročních plánů

Požadujeme:
• VŠ vzdělání ekonomického zaměření
• zkušenosti na obdobné pozici
• výborná znalost zákona o účetnictví, českých účetních standardů
• znalost mezinárodních standardů – IFRS
• výborná znalost SAP- zejména moduly FI, AM, CO
• orientace v daňové problematice
• orientace v oblasti controllingu
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
• zodpovědnost, samostatnost, schopnost rozhodování, systémový přístup k práci, odolnost vůči vysokému pracovnímu nasazení, ochota rozšiřovat si znalosti v dané oblasti

Nabízíme:
• stabilní zázemí společnosti se zahraniční účastí
• důkladné zaškolení v rámci adaptačního programu
• odpovídající mzdové ohodnocení
• možnost odborného růstu a dalšího odborného i jazykového vzdělávání
• zaměstnanecké benefity – týden dovolené navíc, stravenky, pružná pracovní doba, možnost bezúročné půjčky, příspěvek na penzijní/životní připojištění, odměny za splnění plánu

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost MG Odra Gas, spol. s r. o. - Česko-německý výrobce technických plynů se sídlem ve Vratimově.

Místo práce: Vratimov - okres Ostrava

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v češtině a angličtině s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: maulerova@mgog.cz