Nový uchazeč

Asistentka sekretariátu - Praha 4

DTP STUDIO s.r.o.

DTP STUDIO s.r.o., společnost s 20ti letou tradicí na trhu IT a DTP. Leader v oblasti produktů pro počítačovou grafiku, zpracování barvy, multimediálních a publikačních technologií s přesahem do řady dalších oborů. Více na www.dtpstudio.cz.

Místo práce (okres): Praha, Praha-východ, Praha-západ

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• kumulovaná pracovní náplň: sekretářské práce - fakturace e-shop - základy účetnictví

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• praxe - zaškolení 3 měsíce
• dobrá znalost ENG a práce s PC
• zkušenosti se systémem POHODA a psaní na PC výhodou

Nabízíme:
• práce na HPP
• možnost plovoucí či zkrácené pracovní doby
• nástupní mzdové ohodnocení 25.000 - 35.000 Kč dle kvalifikace
• klidné pracovní prostředí

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost DTP STUDIO s.r.o. s 30 letou tradicí na Praze 4 v blízkosti metra Budějovická. Více informací o společnosti naleznete na www.dtpstudio.cz.

Místo práce: Praha 4, 15 min. od metra Budějovická

Termín nástupu: 2019/2020

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: stefan@dtpstudio.cz

Platnost inzerátu končí 22. 11. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.