Na JobSystem je registrováno 71552 uchazečů a vystaveno 3220 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové heslo



Nový uchazeč


Asistentka ředitele - Praha - Horní Počernice

Asistentka ředitele - Praha - Horní Počernice


Místo práce (okres): Praha, Praha-východ, Praha-západ

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• vyřizování firemní korespondence
• zapisování a vystavování faktur
• komunikace se zahraničními dodavateli (AJ nebo NJ)
• zajišťování objednávek zahraniční přepravy
• kontrola a evidence skladových zásob
• kontrola a evidence vystavených revizních zpráv/smluv a ostatních dokumentů
• péče o chod kanceláře
• občerstvení pro klienty a vedení společnosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• praxe v oboru či na podobné pracovní pozici výhodou
• AJ nebo NJ slovem i písmem
• uživatelská znalost PC (práce v interním systému)
• zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
• zajímavou a zodpovědnou práci v příjemném prostředí rodinné firmy
• mzda 30 000 Kč/měsíc + prémie, HPP
• bohatý benefitní program: příspěvek na dopravu, příspěvek na životní a penzijní připojištění, příspěvek na kulturu a sport, příspěvek na dovolenou
• mobilní telefon
• stravenky v nejvyšší možné výši dané zákonem
• nástup ihned

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je prosperující stavební česká společnost Gradus s.r.o. se sídlem v Praze – Horních Počernicích. Zabývají se subdodávkami ve stavebnictví, jedním z nich jsou dodávka a montáž střešních světlíků, dále pak dodávka a pokládka podlahových krytin. Klade důraz především na kvalitu výrobků, péči o zákazníka a profesionální přístup.

Místo práce: Praha - Horní Počernice

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 21. 11. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.







Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí