Nový uchazeč

Vrchní sestra - vedoucí zařízení

SANATORIUM TOPAS,s.r.o.

Společnost poskytuje od roku 1994 komplexní péči v oboru gerontopsychiatrie.

Místo práce (okres): Chrudim

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• odpovědnost za chod pobočky

Požadujeme:
• SŠ odborné/bakalářské vzdělání ve zdravotnickém oboru – všeobecná zdravotní sestra
• registraci dle zákona 96/2004 Sb.
• praxe v oboru
• znalost práce na PC
• samostatnost
• výborné organizační, komunikační, řídící a manažerské schopnosti

Nabízíme:
• práci na HPP - zástup za MD
• týden dovolené navíc
• zaměstnanecké benefity
• možnost dalšího vzdělávání

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SANATORIUM TOPAS, poskytuje kompletní péči dle § 50 a § 52 zákona 108/2006 o soc. Službách a zdravotnické služby podle zákona 372/2011Sb. Poskytují kompletní služby v gerontopsychiatrii, registrace Domov se zvláštním režimem.

Místo práce: Seč u Chrudimi - okres Chrudim

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 14. 11. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.