Nový uchazeč

Obchodní referent / referentka Sapeli centra Zlín

DETA spol. s r.o.

DETA, spol. s r.o., rok založení 1992, prodej a montáž dveří SAPELI, provozuje největší vzorkovnu dveří SAPELI na Moravě – Sapeli Centrum Brno.

Místo práce (okres): Zlín

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• aktivní jednání a konzultace se zákazníky na vzorkovně
• vypracování cenových nabídek
• vypracování a uzavírání smluv
• objednávání zboží u výrobce
• dokončení zakázky z obchodního hlediska, fakturace

Požadujeme:
• nejlépe SŠ vzdělání stavební, dřevařské nebo obchodní
• znalost a praxe v oboru - výhodou
• základní znalosti práce na počítači (Word, Excel)
• schopnost práce v kolektivu
• odolnost ve stresových situacích
• přizpůsobení specifické pracovní době

Nabízíme:
• práci na HPP v nové vzorkovně,
• k dispozici PC a mobilní telefon
• stravenky

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost DETA, spol. s r.o. - vznikla v r. 1992 a od samého začátku úzce spolupracuje s výrobcem dveří firmou SAPELI a.s. Je jednou z největších firem, které prodávají a montují výrobky SAPELI v celé České republice. Také se zabývá prodejem a montáží podlah - spolupracuje s firmou Supellex. V současné době provozuje největší vzorkovnu dveří SAPELI na Moravě - SAPELI CENTRUM Brno, dále vzorkovny (SAPELI POINTY) v Třebíči a Boskovicích a spolupracuje s celou řadou prodejců dveří převážně na Moravě. Ve spolupráci s firmou SAPELI připravuje otevření nového SAPELI CENTRA ve Zlíně. Pro toto SAPELI CENTRUM hledá nové zaměstnance. Více informací o společnosti naleznete na www.deta.cz.

Místo práce: Zlín

Termín nástupu: 4. čtvrtletí r. 2019

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 7. 11. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.