Nový uchazeč

Montážník / tapetář

STUDIO ANNA + A s.r.o.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na ŽL

Náplň práce:
Jedná se o instalace u klientů, tapetování, instalace garnýží, pověšení textilií a další montážní práce v Praze a okolí.

Požadujeme:
• spolehlivost a samostatnost
• praxe v oboru je vítána
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:
• práci na HPP nebo ŽL
• dobré platební podmínky
• přátelské pracovní prostředí v malém kolektivu

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je designerské studio STUDIO ANNA + A s.r.o.

Místo práce: Křížová 1018/6, Praha - Smíchov

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 18. 10. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.