Nový uchazeč

*Konstruktér 3D (strojních sestav)

DEL a.s.

Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 16.08.2019

Náplň práce:
- výrobní a vývojová konstruktérská činnost- návrh nových zařízení
- tvorba a zpracování 3D/ 2D technické dokumentace
- tvorba cenových nabídek
- komunikace se zákazníkem po technické stránce projektů
- spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme:
- VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání v oboru strojírenství, mechatronika
- znalost práce v některém ze software Catia, ProEngineer, Inventor
- znalost MS Office
- základní znalost jazyků AJ (NJ)
- prostorovou představivost, orientaci ve strojních výkresech, aktivní přístup, časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost
- rozšiřování odborných znalostí, sledování aktuálních trendů souvisejících oborů a technologií

Nabízíme:
- zajímavou práci na moderních technologiích
- kvalitní pracovní prostředí
- možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst
- výhodné mzdové podmínky s motivační složkou mzdy
- příspěvky na doplňkové penzijní připojištění
- příspěvky na stravování
- týden dovolené navíc

PRVNÍ KONTAKT PROSÍM NA E-MAIL kariera.brno@del.cz