Nový uchazeč

Operátor svařovacího robota - Moravské Budějovice

BAST s.r.o.

Společnost se zabývá lehkým strojírenstvím, výrobou z plechů a profilů, nádoby, rozvaděče, rámy, svařované díly kolejových vozidel dle EN 15085-CL1.

Místo práce (okres): Třebíč

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• ustavení dílců do přípravku
• obsluha svařovacího robota YASKAWA + PANASONIC
• nastavení parametrů svařování
• kontrola a odladění programu pro svařování
• kontrola svarových spojů
• dvousměnný provoz

Požadujeme:
• SŠ vzdělání nejlépe vyučen zámečník
• orientaci v technické dokumentaci
• výhodou platný svářečský průkaz (základní)
• zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu
• ochotu rozvíjet své schopnosti a dovednosti

Nabízíme:
• zajímavou a perspektivní práci
• zaučení
• odpovídající mzdové ohodnocení
• stravenky, dotovaný sport a kulturní akce

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
BAST s.r.o. Jsme výhradně česká firma, která je na trhu více jak 20let a postupně se rozrostla na cca 210 zaměstnanců. Zabýváme se zpracováním plechů, svařováním, ohraňováním, lakováním a to vše za pomocí moderních technologií.

Místo práce: Moravské Budějovice - okres Třebíč

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Pro více informací volejte oddělení personalistiky: Tel.: 568 408 511, Mob.: 724 922 499

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: splichalova.eva@bast.cz

Platnost inzerátu končí 2. 10. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.