Nový uchazeč

*Míchač koření

TRUMF International s.r.o.

Místo práce (okres): Přerov

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.07.2019

Pracovní doba: ranní směna 6:00 - 14:15hod., odpolední směna 14:15 - 22:30hod.

Požadavky:
znalost práce na PC, fyzická zdatnost
Pozn.: z důvodu zvedání břemen o vyšší hmotnosti je práce vhodná spíše pro muže; jedná se o práci v silně aromatickém, potravinářském provozu

Náplň práce:
Navažování, vychystávání a míchání koření přesně dle receptur s použitím čteček a informačních technologií. Práce se odehrává v \"čisté zóně\", je třeba pečlivě dodržovat hygienické postupy, účast na pravidelných školeních, důkladné čištění strojů a pracovních pomůcek.

Nabízíme:
25 dní dovolené, závodní stravování, příspěvek na volnočasové aktivity (Cafeterie), zvýhodněný telefonní tarif, příspěvek na penzijní připojištění

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr. Adriana Hloušková:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kariera@trumf.cz;
- telefonicky (pondělí až pátek 08,00 - 15,00hod.) na čísle +420 583 036 767;
- osobně ( středa 08,00 - 10,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: TRUMF International s.r.o., Dolní Újezd č.p. 157, 751 23 Dolní Újezd