Nový uchazeč

*Údržbář

INTEGRA, a.s.

*Údržbář

Místo práce (okres): Přerov

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.10.2019

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
údržbář líhně

Požadavky:
ÚSO - obor elektrotechnika (podobný obor výhodou); Praxe v oboru 2 roky - není podmínkou; Vyhláška 50/1978 o odborné způsobilosti v elektrotechnice - není podmínkou; Řidičský průkaz sk. B; Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
Práci s moderními technologiemi; Možnost profesního růstu; 5 dnů dovolené navíc; Možnost získání profesních průkazů; Stravenky, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: marika.lysonkova@hendrix-genetics.com;
- telefonicky na čísle 724 093 391 - paní Marika Lysoňková
- osobně (úterý a středa 07,00 - 12,00hod.) na adrese: INTEGRA, a.s., Osek nad Bečvou č.p. 465, 751 22 Osek nad Bečvou - kontaktní osoba pan Miroslav Fiala