Nový uchazeč

Elektrotechnik - elektromechanik - servisní technik

Místo práce (okres): Bruntál, Frýdek-Místek, Jeseník, Karviná, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Přerov, Prostějov, Šumperk

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
Předmětem činnosti elektromechanika / servisního technika je instalace a kompletní zprovoznění všech produktů naší společnosti včetně následného záručního a pozáručního servisu.

Požadujeme:
• SŠ vzdělání nebo odborné v oboru elektrotechniky
• znalost výpočetní techniky
• samostatnost, zručnost, ochota pracovat
• zájem o sebezdokonalování
• časová flexibilita
• řidičský průkaz skupiny B
• schopnost práce ve výškách

Nabízíme:
• odborné zaškolení
• podporu zkušeného personálu zavedené firmy
• zvyšování kvalifikace
• odpovídající platové ohodnocení
• zaměstnanecké výhody

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Echoton - CZ s.r.o. - Více informací o společnosti naleznete na www.echoton.cz.

Místo práce: Ostrava - Mariánské Hory, Josefa Šavla 21

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 9. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.