Asistent / asistentka likvidace pojistných událostí - vhodné i pro absolventy

PLATINUM Consulting s.r.o.

PLATINUM Consulting s.r.o. - český pojišťovací makléř – již přes 10 let úspěšně působící v oblasti neživotního pojištění/zprostředkování služeb v oblasti pojištění firem, podnikatelů a jednotlivců. Společnost spolupracuje s předními pojišťovnami na trhu. Každý rok rostou jejich obchodní výkony.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• pomoc klientům naší společnosti s řešením pojistných událostí
o komunikace s klienty a pojišťovnami
o hlášení škod pojistiteli (e-mailem a telefonicky)
o zprostředkování prohlídek likvidátorem pojišťovny
o zajištění výplaty pojistného plnění v co nejkratších termínech
o kontrola správnosti stanoveného plnění pojistitele
o dokumentace/evidence škod v interním systému

Výsledkem Vaší práce je úspěšné vyřízení pojistné události a spokojenost klienta.

Požadujeme:
• ukončené SŠ vzdělání s maturitou - vhodné i pro absolventy (rádi vše potřebné naučíme)
• praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou
• pro-klientský přístup
• velmi dobrá znalost práce s produkty MS Office (Word, Excel, Outlook), internet

Nabízíme:
• práci na HPP
• hledáme člověka, na kterého se můžeme spolehnout, bude pro nás a naše klienty tou správnou oporou
• můžete se u nás realizovat a dělat co Vás baví
• jsme malý a mladý kolektiv, který si vzájemně pomáhá, efektivně kooperuje a navzájem spolupracuje
• získáte roční odměnu v závislosti na plnění celofiremních cílů
• budete pracovat na smlouvu na hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PLATINUM Consulting s.r.o. - český pojišťovací makléř – již přes 10 let úspěšně působící v oblasti neživotního pojištění/zprostředkování služeb v oblasti pojištění firem, podnikatelů a jednotlivců. Společnost spolupracuje s předními pojišťovnami na trhu. Každý rok rostou jejich obchodní výkony.

Místo práce: Čimická 818/86, 182 00 Praha 8

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 9. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.