Nový uchazeč

Údržbář - zámečník - Praha 1

KD Pragma, a.s.

Společnost se zabývá komplexním provozem a správou administrativních budov.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• práce v kancelářských prostorech, drobné, opravy, úpravy, výměny
• drobné dílenské opravy, zámky, kovo práce, montáže
• příležitostná manipulace s provozním materiálem, stěhování lehčích předmětů
• správa skladu, vybaven

Požadujeme:
• vyučen v oboru zámečník
• manuální dovednost
• týmový přístup, flexibilita, ochota a zodpovědnost
• dobré komunikační schopnosti
• ŘP sk. B - výhodou
• atraktivní pracovní prostředí
• zázemí stabilní, prosperující a rostoucí společnosti

Nabízíme:
• zaškolení na uvedenou pracovní pozici
• práce v příjemném mladém kolektivu motivující přístup

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost KD PRAGMA, a.s., založená v roce 1998 - specializovaný podnik, jehož hlavním předmětem podnikání je zajištění technického a energetického provozu budov a úklidových prací. Činnost zajišťuje vlastním týmem odborníků v široké profesní skladbě, centrálním dispečinkem s nepřetržitým provozem a pohotovostí.

Místo práce: Praha 1

Termín nástupu: dle dohody / ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 13. 9. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!