Nový uchazeč

Administrativa

RD STYL a.s.

Místo práce (okres): Ostrava

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 12.08.2019

Místo výkonu práce: Ostrava
1. kontakt e-mailem. Těšíme se na Váš životopis.

Náplň práce: zajištění chodu kanceláří, spolupráce na úkolech ředitele, agenda firemní pošty a DTS, spolupráce s nájemníky kancelářských prostor a další úkoly

Očekáváme: znalost práce na PC, ochotu učit se novým věcem, komunikativnost, ŘP sk. B, technická zdatnost výhodou.

NÁSTUP IHNED

Nabízíme: různorodou práci ve stabilní společnosti na HPP, plat 20 000,- Kč, příspěvek na stravování, služeb. telefon