Nový uchazeč

Řidič nákladního automobilu do 3,5t - Olomouc

FLORCENTER, s.r.o.

Zahradní centrum Florcenter Olomouc. Naše prodejna je zaměřena na maloobchodní a velkoobchodní prodej rostlin a zahradnického zboží. Našim cílem je poskytovat zákazníkům široký sortiment a služby. Zaměstnancům nabízíme férový a osobní přístup tak, aby je práce u nás bavila a přinášela radost.

Místo práce (okres): Olomouc

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• rozvoz zboží k zákazníkům nákladním automobilem do 3,5t
• komunikace se zákazníkem, plánování rozvozů
• doprava zboží
• příprava zboží, kompletování objednávek
• práce se zbožím příprava prodejny pro prodej, práce v zázemí
• další manuální práce

Požadujeme:
• komunikativnost
• zkušenosti nebo zájem o rostliny a práci s tím spojenou
• spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
• znalost regionů
• schopnost organizace práce
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• dlouhodobou spolupráci v zázemí stabilní firmy
• férové pracovní podmínky
• firemní benefity
• možnost profesního růstu
• motivující finanční ohodnocení

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je zahradnické centrum Florcenter Olomouc. Jejich prodejna je zaměřena na maloobchodní a velkoobchodní prodej rostlin a zahradnického zboží. Cílem je poskytovat zákazníkům široký sortiment a služby. Zaměstnancům nabízí férový a osobní přístup tak, aby je práce bavila a přinášela radost.

Místo práce: Olomouc

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 30. 8. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.