Nový uchazeč

Administrativní pracovníci (DPP, DPČ)

PV-Czech, s.r.o.

Místo práce (okres): Frýdek-Místek

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.08.2019

C04 z:2/7/2019 (DPP; DPČ)
Náplň práce:
- administrativní podpora týmu (rezervace letenek a hotelů, taxi apod.).
Požadujeme:
- znalost angličtiny slovem i písmem podmínkou (denní písemná i psaná komunikace se zahraničními belgickými kolegy, překlady textů)
- Znalost MS office podmínkou (zpracovávání textů a tabulek)
- Zkušenosti z administrativy vítány.
Nabízíme:
- Práci formou dohody mimo pracovní poměr DPP nebo DPČ
- Pozice je vhodná jako přivýdělek pro studenty (dlouhodobá brigáda) případně pro rodiče na mateřské či rodičovské dovolené, případě pro každého, komu nevadí zkrácený úvazek.
Kontakt:
- V případě zájmu zasílejte své strukturované CV na prace@culobel.cz