Nový uchazeč

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

SOVIS CZ, a.s.

Místo práce (okres): Hradec Králové

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.08.2019

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Požadujeme: flexibilitu, samostatnost, výborné organizační schopnosti, ŘP sk. B, velmi dobrou znalost Word, Excel, Outlook, uživatelská znalost Helios vítána, zkušenosti v oblasti rozpočtování a kalkulací výhodou, praxe na obdobné pozici vítána
- Náplň práce: předvýrobní a výrobní příprava stavebních zakázek zejména v oblasti dopravních staveb, administrativní podpora řízení dodavatelských vztahů souvisejících s realizací zakázky, administrativní zajištění stavby v průběhu realizace, jednání s dodavateli - nákupní činnost, vč uzavírání sml vztahů, zajištění podkladů pro řízení stavby a její vyhodnocení, kompletace závěrečných zpráv aj.; evidence odpadového hospodářství, BOZP
- Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, dobré finanční ohodnocení odpovídající odbornosti, zkušenostem a schopnostem, možnost stálého profesního a osobního rozvoje; příspěvek na stravování, služ. telefon, notebook, po 1. roce příspěvek na penz. připoj., občerstvení na pracovišti
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: personal@sovis.as