Nový uchazeč

Administrativní asistent/asistentka

Donashop s.r.o.

Místo práce (okres): Nový Jičín

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.07.2019

z: 1.7.2019
Pracovní doba 7:30 - 16:00 hod.
- možnost upravit pracovní dobu po předchozí domluvě
Náplň práce:
- vykonávání dílčích administrativních prací, archivace dokumentů
- aktualizace obchodních dat společnosti
- příprava pravidelných zpráv (hlášení), měsíčních výkazů
- práce v interních sytémech
Požadavky:
- ukončené maturitní vzdělání, ekonomický nebo administrativní obor výhodou
- čistý trestní rejstřík
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, trpělivost
- nutná znalost práce na PC (MS office - excel, outlook)
- dobrá orientace na internetu
- výhodou znalost polského nebo anglického jazyka
- psaní všemi deseti
- dobré komunikační schopnosti
- odolnost vůči stresu
Nabízíme:
- smlouvu na HPP
- zkušební lhůta 3 měsíce
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou
- nástup ihned/dle dohody
- přátelské prostředí, pohodový pracovní tým
- zajímavou a kreativní práci
- firemní benefity
- jednosměnný provoz
- možnost osobního rozvoje, realizace vlastních nápadů
Kontaktujte nás pouze písemně na email: pracovni-pozice@dona-shop.cz, do předmětu napište: Administrativní asistent