Na JobSystem je registrováno 71438 uchazečů a vystaveno 27774 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


ADMINISTRATIVNÍ PODPORA E-SHOPU S FITNESS OBLEČENÍM

DRAGONFLY trading s.r.o.ADMINISTRATIVNÍ PODPORA E-SHOPU S FITNESS OBLEČENÍM


Místo práce (okres): České Budějovice

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 02.07.2019

Hledáme parťáka/parťačku do našeho týmu Dragonfly! Nečekej žádný korporát. Jsme malá firma do 20ti zaměstnanců, ale děláme velké věci. Máme e-shop, šicí dílnu, maloobchod i velkoobchod online. Jsme největší výrobce pole dance oblečení v Evropě a jsme jedničkou na trhu. Naše oblečení nosí zákazníci nejen na pole dance, ale i na hot yogu a fitness po celém světě. Rychle rosteme a společně s rozvojem potřebujeme i skvělé lidi, kteří se na našem růstu budou podílet a podporovat ho. Jsi to právě ty?
Sháníme někoho, koho bude práce u nás bavit stejně tak jako nás, kdo bude nad svojí prací přemýšlet, kdo se ozve, když mu něco nebude dávat smysl nebo bude mít pocit, že by to šlo dělat jinak, lépe a efektivněji. Někoho, kdo pochopí, že rostoucí firma nemůže dělat pořád všechno stejně a maximálně využije prostor pro seberealizaci a bude se tak podílet na zlepšování procesů a společně vybudujeme špičkovou firmu ve svém oboru.

Náplň práce: Spolu s naším stávajícím týmem skvělých kolegyň a kolegů budeš mít na starosti každodenní hladký provoz péče o naše milé a často náročné zákazníky (což jsou zhruba z 80 % ženy): \" e-mailová komunikace
\" být online na chatu; práce s Facebook Messengerem
\" telefonické konzultace a jiné záludné dotazy
\" budeš řešit objednávky, dotazy, stížnosti, vratky i reklamace
\" budeš komunikovat s našimi dílnami a zajišťovat optimální skladové zásoby
\" celkově se starat o maximální spokojenost a rozmazlování našich zákazníků

Požadujeme: perfektní znalost AJ slovem i písmem (komunikace se zákazníky a obchodními partnery probíhá v AJ!), základy NJ výhodou, ŘP sk. B, výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování, znalost práce s PC. Spolehlivost, zodpovědnost, preciznost a 100% odvedenou práci.

Nabízíme stabilní zaměstnání v mladém kolektivu a přátelském prostředí, na vykání si nepotrpíme. Během výběrového řízení se potkáme u nás v kanceláři, takže můžeš okouknout naše neformální prostředí a psy, protože jsme dog-friendly! A taky svoje budoucí pracovní místo.
Jedná se o práci na plný úvazek (PO-PÁ).
Pořád váháš? Neváhej a pošli životopis - třeba se hodíš i na jiné místo u nás :)
Zaměstnanecké výhody: Bonusy, příspěvek na dovolenou, vánoční odměny. A samozřejmě zaměstnanecké slevy.Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí