Nový uchazeč

Account Manager

Místo práce (okres): Zlín

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je přední česká fullservisová reklamní agentura COMTECH CAN s.r.o.

Požadujeme:
Požadujeme:
• schopnost plánovat a realizovat kampaně od začátku až do konce
• hodně citu pro potřeby klientů, trochu selského rozumu a špetku kreativity
• orientaci v marketingových komunikacích
• zkušenosti s prací v reklamě, marketingu nebo obchodu vítány
• porozumění reklamní produkci
• umění krotit tabulky v Excelu a takové ty počítačové věci
• odolnost proti stresu a schopnost dotahovat věci v termínu

Nabízíme:
• zajímavou práci pro prestižní domácí i zahraniční značky
• profesní růst ve zkušeném týmu
• pracovní stůl s bezkonkurenčním výhledem na centrum Zlína
• práce na HPP
• odpovídající ohodnocení a férové podmínky na práci
• zázemí nejdéle působící fullservisové agentury na českém trhu (člen evropské sítě We_Can)

Termín nástupu: Dle dohody

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 27. 7. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!