Na JobSystem je registrováno 71405 uchazečů a vystaveno 28986 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


administrativní pracovník/ce (personalista, ekolog)

BRANOPAC CZ s.r.o.administrativní pracovník/ce (personalista, ekolog)


Místo práce (okres): Hodonín

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 13.06.2019

Pracoviště: Kollárova 1694, 698 01 Veselí nad Moravou. Jsme výrobci průmyslových obalů na míru a dodavatelé obalových řešení a hledáme do svého týmu nového kolegu/gyni.
Požadujeme: zkušenosti v oblasti personalistiky a ekologie a znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou; komunikativnost; přátelský přístup a schopnost týmové práce; znalost práce na PC.
Náplň práce: Personalista - vyhledávání a přijímání nových zaměstnanců a evidence stávajících zaměstnanců, vč. evidence zákonných a legislativních školení, příprava podkladů ke zpracování mezd, evidence docházky a příprava a realizace firmeních akcí aj.
Ekolog - sledování legislativy v oblasti ekologie a aktivní implementace změn, evidence obalů pro Eko-kom a Natur-pack, zajištění a příprava bezpečnostních listů, příprava a realizace interních auditů vč. auditů ISO. Firemní benefity dle vnitřní směrnice. Kontakt na mail: personalni@antalis-branopac.comDoporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí