Pracovník obsluhy a údržby tepelných zdrojů a výměníkových stanic

ITES spol. s r.o.

ITES spol. s r.o. - seriózní zavedená společnost s dvacetiletou tradicí.

Místo práce (okres): Praha-východ

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• obsluha tepelných zdrojů a výměníkových stanic
• jednoduché údržbářské práce

Požadujeme:
• řidičský průkaz skupiny B
• odborná způsobilost elektro dle vyhlášky 50/1978 - výhodou

Nabízíme:
• mzdové podmínky odpovídající praxi a znalostem
• stravenky
• příspěvek na penzijní připojištění
• 25 dnů dovolené

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ITES spol. s r.o. - seriózní zavedená společnost s dvacetiletou tradicí.

Místo práce: Odolena Voda - okres Praha-východ

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: malcova@ites-kladno.cz

Platnost inzerátu končí 13. 7. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!