Nový uchazeč

Obchodně-technický referent prodeje

KAISER+KRAFT, spol. s r.o.

Dceřiná společnost nadnárodního koncernu s pevnou pozicí na českém trhu dodávající svým zákazníkům v ČR široký sortiment zboží z oblastí dopravní a manipulační techniky, zařízení skladů, provozů a kanceláří.

Místo práce (okres): Praha, Praha-východ, Praha-západ

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• telefonická a emailová komunikace se stávajícími klienty společnosti
• příjem a zpracování zakázek
• příprava nabídek a samostatné řešení obchodních případů
• vyřizování reklamací
• každodenní komunikace v Aj nebo NJ

Požadujeme:
• SŠ vzdělání technického směru
• praxe na pozici obchodního referenta s technickými produkty - výhodou
• výborné komunikační schopnosti
• znalost AJ, případně NJ na komunikativní úrovni
• orientace na zákazníka, obchodní dovednosti, asertivita
• aktivní práce s PC
• odolnost vůči stresu a pro-zákaznický přístup

Nabízíme:
• práci na HPP
• velmi dobré platové ohodnocení
• zázemí kapitálově silné společnosti
• příjemné pracovní prostředí v kanceláři

Termín nástupu: Dle dohody

Místo práce: Praha - Holešovice

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: martin.cvik@kaiserkraft.cz