Nový uchazeč

Administrativní pracovník / pracovnice ve skladu - skladník

TECHNOPARK CZ s.r.o.

Česká firma 20-ti letou tradicí, zabývající se velkoobchodním prodejem automatizační techniky pro vrata, brány a parkovací systémy pro soukromý sektor i průmysl v celé ČR.

Místo práce (okres): Brno

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• práce zejména v kanceláři - zpracování došlých objednávek, příprava podkladů pro odeslání zboží, fakturace, komunikace se zákazníky
• práce ve skladu

Požadujeme:
• SŠ vzdělání spíše technického zaměření
• nutná znalost práce s PC
• komunikační schopnosti, spolehlivost a samostatnost
• ochota učit se novým věcem
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• práci na HPP - jednosměnný provoz
• zázemí dynamické české firmy
• práci v přátelském kolektivu
• stravenky
• penzijní připojištění po 5-ti letech u firmy a další

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká firma TECHNOPARK CZ s.r.o. s 20-ti letou tradicí, zabývající se velkoobchodním prodejem automatizační techniky pro vrata, brány a parkovací systémy pro soukromý sektor i průmysl v celé ČR.

Místo práce: Brno - Královo Pole

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: tomas.k@technopark.cz - Tomáš Krejčí, vedoucí skladu.

Platnost inzerátu končí 10. 7. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!