Nový uchazeč

Technik v oboru elektro - vhodné i pro absolventy

SOFTLINK, s.r.o.

Kralupská firma s více než 20letou tradicí v oblasti radiokomunikací. Zabývá se vývojem, výrobou a komplexním řešením dálkových odečtů měřidel a čidel po celé ČR i v zahraničí.

Místo práce (okres): Mělník

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• technické řešení zakázek a jejich realizace v terénu
• kontrola, příprava a případná konfigurace expedované technologie
• komunikace se subdodavateli technologie a služeb
• komunikace se zákazníky ohledně technických záležitostí
• důsledná práce s interním informačním systémem společnosti

Požadujeme:
• SPŠ, SOŠ A SOU vzdělání v oblasti elektro, slaboproud výhodou - vhodné i pro absolventy
• vyhláška č. 50/1978 - §6 výhodou
• ŘP sk. B
• znalost práce na PC (MS Office výhodou)
• smysl pro detail a týmovou práci
• komunikativnost, ochotu a vstřícné chování

Nabízíme:
• služební automobil (po zapracování a dohodě možnost zapůjčení k soukromým účelům)
• mobilní telefon a PC/tablet
• aktivní zaškolení i průběžné vzdělávání
• mzdu odpovídající zkušenostem, míře samostatnosti a proaktivitě

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je kralupská firma SOFTLINK s.r.o. s více než 20letou tradicí v oblasti radiokomunikací. Zabývá se vývojem, výrobou a komplexním řešením dálkových odečtů měřidel a čidel po celé ČR i v zahraničí.

Místo práce: Tomkova 409, 278 01 Kralupy nad Vltavou - okres Mělník

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 6. 7. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!