Seřizovač a obsluha výrobní linky na výrobu detonační trubičky

Austin Detonator s.r.o.

Významný světový výrobce inicializačních prostředků, výrobní společnost s dlouholetou tradicí.

Místo práce (okres): Vsetín

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• seřizování a obsluha výrobní linky
• práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme:
• vyučení ve strojírenském, chemickém nebo příbuzném oboru
• základní znalosti práce na PC
• manuální zručnost
• přesnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
• fyzickou zdatnost
• výhodou:
• praxi v oboru zpracování plastových materiálů
• osvědčení o absolvování základního pyrokurzu
• znalost seřizování a údržby strojů
• znalost základů anglického jazyka

Nabízíme:
• podporu při zapracování
• příležitost pro další vzdělávání a profesní růst
• široký program zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, roční odměny, příspěvek na dopravu nebo MHD zdarma, pružná pracovní doba, penzijní a úrazové připojištění, poukázky na sport, kulturu, zvýhodněné telefonní tarify aj.)

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Austin Detonator s.r.o, sídlící ve Vsetíně. Hlavním předmětem činnosti je kompletní výroba průmyslových iniciátorů (především elektrických, neelektrických a elektronických rozbušek) pro trhací práce při povrchovém i hlubinném dobývání nerostných surovin a při stavebních pracích.

Místo práce: Vsetín, Jasenice 712

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 3. 7. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte!