Nový uchazeč

Administrace a koordinace projektu

Data Servis - informace s.r.o.

Místo práce (okres): Ostrava

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.06.2019

Pracoviště: Ostrava
1. kontakt e-mailem: kariera@data-servis.eu

NÁPLŇ PRÁCE:
administrace projektu v MS Office (Excel, Word, Outlook)
komunikace s týmem tazatelů/mystery shopperů (telefonem, mailem)
nábor, školení, vedení a kontrola práce týmu externích spolupracovníků
příprava podkladů a zajištění školení k projektům
zpracování a kontrola podkladů z terénu (vyplněnost dotazníků, fotodokumentace, itineráře cest aj.)
kontrola a zpracování podkladů pro mzdy

POŽADUJEME:
min. SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou, vhodné i pro absolventy VŠ
dobré komunikační a organizační schopnosti
pečlivost, flexibilita, pozitivní přístup
zodpovědnost za svěřené úkoly
řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič/ka
ochota cestovat na občasné pracovní cesty firemním autem
možnost také HPP na 4-6h pracovní úvazek nebo odborné praxe/brigády (DPP)

NABÍZÍME:
zajímavou a pestrou práci v příjemné lokalitě Slezská (MHD, možnost parkování)
stabilní zázemí naší společnosti,
práce ve fungujícím týmu a možnost kariérního růstu
rozvoj osobních znalostí a dovedností
zaměstnanecké benefity
pracovní doba dle dohody v rozmezí 7-16hod.
odměna 100 Kč/ hodina, po zapracování možnost růstu
nástup dle domluvy

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, o lhůtách uchovávání Vašich osobních údajů a o výkonu Vašich práv v souladu s požadavky GDPR naleznete na www.data-servis.eu/gdpr.