Nový uchazeč

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/ICE ODDĚLENÍ VÝVOJE

APEX pro gaming a.s.

Místo práce (okres): České Budějovice

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 16.05.2019

Požadavky: Vzdělání VŠ (výhodou technické zaměření); Aktivní přístup a vlastní iniciativa;
Znalost práce na PC; Aktivní znalost anglického jazyka; ŘP skup. B;
Odpovědnost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost a časová flexibilita.
Náplň: Administrativní podpora odd. vývoje, komunikace s dodavateli, práce v systému Helios.
Nabízíme: Perspektivní zázemí nadnárodní společnosti; Práci v moderním, technicky vybaveném prostředí; Každodenní využití znalosti AJ; Firemní benefity; Nástupní plat od 18.000 Kč brutto
Pozice vhodná pro absolventy
Uchazeči mohou své životopisy zasílat na e-mail: michaela.svachova@apex-gaming.com