Nový uchazeč

ADMINISTRÁTOR INFORMAČNÍ SÍTĚ

DGS Druckguss Systeme s.r.o.

Místo práce (okres): Liberec

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 13.05.2019

Náplň práce:
- Administrace serverů a ostatního centrálního IT
- Administrace HW (PC, tiskárny apod.)
- Administrace SW na koncových stanicích (Windows, MS Office apod.)
- Administrace LAN vč. VPN a internetové konektivity
- Denní podpora uživatelů
- Administrace firemních SW licencí
- Administrace dodavatelů / dodávek IT služeb a zařízení
- Podpora uživatelů v MES systému Patriot
Požadavky:
- min. ukončené SŠ vzdělání (IT specializace výhodou)
- praxe min. 2 roky zkušeností se správou IT
- komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)
- řidičský průkaz skup. B
- znalost správy Windows Server, active directory,MS SQL Server, MS Windows 7/8/10, MS Office
- znalost principů virtualizace, zálohování a zabezpečení
- výhodou znalost vmware, veeam, PRTG, Kerio Connect+Control, Linux - Ubuntu, ESET (ERA), TeamViewer, MS WSUS
Nástupní hrubá mzda od 30 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Hrubá mzda po zaučení od 35 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru