Referent / referentka personálního oddělení - možnost zkráceného úvazku

Výzkumný ústav vodohospodářský T.G. Masaryka, v.v.i.

Výzkumný ústav je zaměřen na výzkum stavu, užívání a změn vodních ekosystémů a jejich vazeb v krajině a souvisejících environmentálních rizik, hospodaření s odpady a obaly.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• personální práce vycházející z ustanovení zákoníku práce a ostatních platných nařízení
• odborná správa, evidence a zpracování personálních údajů
• vyřizování běžných pracovně právních otázek
• zpracování personálních údajů pro statistická šetření, rozbory, výkazy a jiné administrativní činnosti
• získávání a výběr nových zaměstnanců
• zajišťování agendy vzdělávání a agendy rozvoje HR

Požadujeme:
• ukončené SŠ vzdělání s maturitou
• znalost pracovněprávní problematiky
• pokročilé počítačové dovednosti (MS Office)
• dobré komunikační schopnosti
• samostatnost, spolehlivost, pečlivost a schopnost komunikovat
• ochotu učit se novým věcem
• praxe v oboru personalistiky - výhodou.

Nabízíme:
• možnost práce na zkrácený úvazek
• zajímavou a různorodou náplň práce v přátelském kolektivu
• odpovídající mzdové ohodnocení
• možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání (jazykové a odborné kurzy)
• 5 týdnů dovolené
• pružnou pracovní dobu
• příspěvek na stravování

Termín nástupu: Dle dohody

Místo práce: Podbabská 2582/30, 160 00 Praha 6

Termín nástupu: od 1. 6. 2019 nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo telefon: +420 220 197 273.

Platnost inzerátu končí 9. 6. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.