Nový uchazeč

Samostatná účetní - Praha 5

FIDIA Znalecká, a.s.

Účetní auditorská společnost.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• účtování v rámci všeobecného účetnictví dle platných zákonů, znalost daňové a účetní problematiky
• komunikace s klienty
• komplexní účtování majetku, došlých a vydaných faktur, interních dokladů, pokladny, valutové pokladny, mezd, zálohových faktur a bankovních výpisů
• zpracování DPH a kontrolní hlášení
• znalost práce s účetním SW POHODA výhodou

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• praxe v oboru minimálně 1 rok
• spolehlivost, pečlivost, samostatnost
• týmová spolupráce

Nabízíme:
• práci na HPP na dobu neurčitou, možno i na DPP, případně na zkrácený pracovní poměr
• možnost profesního a osobního růstu
• odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
• místo výkonu práce Praha 5, blízko stanice metra Hůrka, vhodné pro zájemce z části
Praha 5-Stodůlky a blízkého okolí

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je účetní, daňová a auditorská společnost FIDIA Znalecká, a.s.

Místo práce: Praha 5 - Stodůlky

Termín nástupu: možný od 6/2019 / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 30. 6. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.